Domů / Dekorační potřeby

Tavná lepící pistole Magenta L - růžová (70W)

Kód: 828044 Produktové číslo: 8595035734546
Estetické lepení různých materiálů, jako např. dřevo, některé kovy, umělá hmota, textilie, papír, lepenka, keramika apod.
Dostupnost: Poslední kusy na skladě!
249 Kč
 
Tavná lepící pistole Magenta L - růžová (70W)Estetické lepení různých materiálů, jako např. dřevo, některé kovy, umělá hmota, textilie, papír, lepenka, keramika apod.


Popis:

Estetické lepení různých materiálů, jako např. dřevo, některé kovy, umělá hmota, textilie, papír, lepenka, keramika apod., stejně tak na předměty, které praskly při užívání. Lepicí pistoli je možno použít i na materiály odolné povětrnostním podmínkám, umožňuje zalepit netěsnost vědra, umyvadla, popřípadě okna. Ideální pro menší užitkové práce - lepení židlí, nábytku, koberců do aut, dlaždic, pletiva, hraček, rozbitých dekoračních předmětů atd., nebo k lepení předmětů i na místech, která jsou vidět a záleží u nich na vzhledu.

Charakteristika:
• ideální pro menší užitkové práce
• lehký kompaktní design
• integrovaný odkládací stojánek
• tepelně odolné pouzdro

Technická data:
Rozměry 168 x 170 x 42 mm
Napěťová soustava 220-240V 50Hz
Příkon 15 až 70W
Způsob ohřevu PTC termistor
Provozní teplota 190 ± 10 °C
Rychlost ohřevu 5 min
Použitá náplň (průměr) 11,0 – 11,5mm
Balení blistr

Pistole je ruční přenosné zařízení, v níž se tuhé lepidlo taví a ručně mechanicky vytláčí bodově, nebo krátkou housenkou na plochy určené k lepení nebo fixaci. Pistole se skládá z tavné komory vyhřívané topným elektrickým článkem na konstantní teplotu. Pistole je opatřena podávacím zařízením, které slouží k vtlačování tyčinky do tavné komory. Posun tyčinky do tavné komory se provádí zmáčknutím spouště. Otvor slouží ke vkládání tyčinky tavného lepidla.
Specifikace
Váha 0.5 kg
Dotaz na produkt
 *
 *
 *
 *
captchaZobrazit jiný kód
  *
Prosím vyplňte všechna pole označená *.