Domů / Zahrada bez chemie / Přírodní ochrana rostlin / Parazitické hlístice

Parazitické hlístice proti květilkám, dřepčíkům, vrtuli (5 milionů) - Nema-care

Kód: 179051 Produktové číslo: 8594028061041
POUZE OSOBNÍ ODBĚR .Skladování v lednici při teplotách 5°C proto není možné poslat dopravcem. DĚKUJEME ZA POCHOPENÍ.Biologický prostředek s živými juvenilními stádiem parazitických hlístic Steirnernema corpocapsae a Steinernema feltiae k ochraně trávníků,
Dostupnost:
194 Kč
Parazitické hlístice proti květilkám, dřepčíkům, vrtuli (5 milionů) - Nema-careSKLADOVAT V LEDNICI!

V příloze naleznete ke stažení prodejní manuál k prodeji těchto živých organismů.

POPIS:

Nematoda rodu Steinernema carpocapsae je parazitoid, který parazituje v larvách hostitelských druhů jako jsou tiplice, krtonožky, osenice. Parazitické hlístice aktivně vyhledávají larvy škůců, napadají je a uvnitř larvy vylučují symbioticku bakterii. Infikované larvy škůdců do 4 dnů po parazitaci hynou a v jejich karkasech probíhá vývoj další generace nematod. Tak dochází k redukci a napadení škůdci.

POUŽITÍ:

NEMA - CARE je nejúčinnější při teplotách půdy od 15 do 25°C. Při vyšších teplotách klesá účinnost nematod. Produkt je velmi citlivý na UV záření a na vysušení, a proto doporučujeme aplikaci navečer nebo za oblačného počasí. Povrch půdy musí být v době aplikace vlhký , minimální teplota půdy při aplikaci či po několik hodin denně 12°C.

NEMA - CARE aplikujte v době výskytu škůdce/bezprostředně po objevení prvních larev škůdce (cca od konce dubna do začátku října v závislosti na teplotě a druhu škůdce). Aplikace na vrtuli třešňovou se provádí v období odpadu prvních shnilých třešní, cca 3-4 týdny po zešloutnutí třešní v závislosti na odrůdě.

Aplikujte přípravek v co nejkratší době po doručení a použijite celý obsah balení najednou.
PŘÍPRAVA APLIKAČNÍ KAPALINY:

Postřik:

Odstraňte všechny filtry v aplikačním zařízení (v trubicích i v trysce). Použijte postřikovač s min. otvorem trysky 0,5mm. Nepřekročte tlak čerpadla 5 barů. Do vody v postřikovači při průběžném míchání přidejte prostředek nema-care. Postřikovou kapalinu důkladně promíchejte, tj. po dobu min. 2 minut, a ihned začněte s aplikací. Postřik provádějte za stálého míchání, aby se zabránilo usazování nematod dokud veškerá aplikační kapalina není spotřebována.

Zálivka:

Obsah balení rozpusťte v menším množství vody a poté smíchejte s požadovaným množstvím vody v konvi. Z balení o velikosti 5 mil. hlístic připravíme 10l postřiku, což postačí na ošetřenou plochu zálivkou o velikosti 10 m3. Zálivku provádějte ke kořenům rostlin a na půdu kolem nich.
Specifikace
Váha 300 kg
Dotaz na produkt
 *
 *
 *
 *
captchaZobrazit jiný kód
  *
Prosím vyplňte všechna pole označená *.