Domů / Zahradní potřeby / Nářadí / Nůžky

Nůžky akumulátorové Kantia Stocker

Kód: 77309 Produktové číslo: 8016604003097
Nůžky jsou na objednání s dodací lhůtou do 10dnů .Velmi lehké nůžky jejichž ergonomický design byl navržen tak, aby se skvěle držely a neunavovaly zápěstí. Váží pouhých780 g. Mají nastavitelné otvírání, které lze přizpůsobit pro různé velikosti větví a t
Dostupnost:
2.949 Kč
Nůžky akumulátorové Kantia StockerVelmi lehké nůžky jejichž ergonomický design byl navržen tak, aby se skvěle držely a neunavovaly zápěstí. Váží pouhých780 g.

Mají nastavitelné otvírání, které lze přizpůsobit pro různé velikosti větví a tím optimalizovat prořezávání. Nože lze nastavit na 22 mm nebo 16 mm. Díky štíhlému a kompaktnímu tvaru umožňují snadný přístup do větví, robustní čepel pak zaručuje plynulý a hladký řez.

Nůžky jsou vybaveny 2,5 Ah / 7,2 V dobíjecím Li-Ion akumulátorem, která vám umožní pracovat nepřetržitě po dobu 1,5 hodiny, což odpovídá asi 1 000 střihům větví o průměru 15 mm. Součástí balení je i sada pro údržbu nůžek, která Vám pomůže prodloužit jejich životnost. Údržba je snadná a rychlá.Technické vlastnosti:

Hmotnost: 780 g
Délka: 28 cm
180 W bezuhlíkový motor
Doba nabíjení: 2,5 h
Poznámka: Aby Vaše nůžky zůstaly zavřené v době, kdy je nepoužíváte, stiskněte prosím „spoušt“ (jako při stříhání) a pak nůžky teprve vypněte - tím docílíte uzavření čepelí.
Specifikace
Váha 0.3 kg
Dotaz na produkt
 *
 *
 *
 *
captchaZobrazit jiný kód
  *
Prosím vyplňte všechna pole označená *.