Změna otevírací doby od 1. - 30.11 Po-Pá 8-17hod, So-Ne 9-17hod

Domů / Pěstování / Podpora rostlin

Klíčky SMĚS ČÍNSKÁ 40g

Kód: 8817tf Produktové číslo: 5907595507967
Čínská směs semen na klíčky je složena z druhů, které tvoří součást řady jídel asijské kuchyně. Směs obsahuje druhy, které jsou neocenitelným zdrojem lehce stravitelných bílkovin, snižují hladinu špatného cholesterolu a obsahují velké množství antioxidant
Záruka: 4 roky
Dostupnost: Připraveno k odeslání
33 Kč
 
Klíčky SMĚS ČÍNSKÁ 40gČínská směs semen na klíčky je složena z druhů, které tvoří součást řady jídel asijské kuchyně. Směs obsahuje druhy, které jsou neocenitelným zdrojem lehce stravitelných bílkovin, snižují hladinu špatného cholesterolu a obsahují velké množství antioxidantů, které brání tvorbě rakoviny a srdečních onemocnění. Klíčky skvěle chutnají lehce osmahnuté na malém množství oleje, výborná příloha k jidlům z rýže. Příprava klíčků: Klíčení je velmi jednoduché, zejména pokud použijete nádobu na klíčení Toraf. Při postupu podle návodu jsou klíčky připravené pro použití za 4-7 dnů. Nádoba na klíčení umožňuje současné klíčení 3 druhů semen na klíčky.
Složení směsi: Lens culinaris (čočka jedlá) 15%, Pisum sativum (hrách setý) 15% Cicer arietinum (cizrna beraní) 15%, Glycine clandestina (sója) - 15%, Vigna radiata (fazole Mung) 20%, Vigna angularis (fazole Adzuki) 20%.
Specifikace
Váha 0.4 kg
Dotaz na produkt
 *
 *
 *
 *
captchaZobrazit jiný kód
  *
Prosím vyplňte všechna pole označená *.