Domů / Pěstování / Zelenina a ovoce / Drobné ovoce

Hnojík Hmyzí organické hnojivo 2l /700g

Kód: hn2 Produktové číslo: 8596655447786
České organické hnojivo je vyvážené hnojivo a biostimulant pro použití v kořenící, vegetativní fázi a při kvetení rostlin. Je vyrobené z exoskeletonů a exkrementů potemníka moučného a je skvělou přírodní alternativou k chemickým hnojivům.
Záruka: 2 roky
Dostupnost: Připraveno k odeslání
189 Kč
 
Hnojík Hmyzí organické hnojivo 2l /700gČeské organické hnojivo je vyvážené hnojivo a biostimulant pro použití v kořenící, vegetativní fázi a při kvetení rostlin. Je vyrobené z exoskeletonů a exkrementů potemníka moučného a je skvělou přírodní alternativou k chemickým hnojivům.

Hmyzí trus je plný prospěšných mikrobiálních organismů a chitinu – látky, která ho vyvyšuje nad ostatní hnojiva. Chitin stimuluje obranyschopnost rostliny, která vede ke zvýšené odolnosti proti škůdcům, chorobám a plísni. Doplňuje populace mikrobů a zvyšuje výnosy při sklizni. Chitin pomáhá rostlině stimulovat terpeny, flavinoidy a aminokyseliny.

Výhody našeho organického hnojiva:
100% čistá organická hmota / 100% hmyzí trus
zvýší celkovou vitalitu rostliny, barvy budou plnější, letorosty vyzrálejší
rostliny lehce a rychle přijímají živiny a eliminuje se možnost přehnojení
hnojivo se dokonale rozkládá, nezanáší a nezasolí substrát
urychluje tvorbu kořenového systému a zdravého mikrobiologického prostředí v substrátu
zvyšuje odolnost rostlin proti stresům, škůdcům, bakteriím a plísním.
repelentní účinek na tyto otestované škůdce
Repelentní účinek na tyto nemoci rostlin
kadeřavost broskvoní
šárka švestek
má neutrální PH a je bez zápachu
K uvolňování živin dochází postupně a dlouhodobě. Díky použití českého přírodního organického hnojiva se zlepšují tepelné i vzdušné vlastnosti půdy a půdní struktura. To vše vede k dobrému prokořenění rostlin. Zabezpečuje biologický život v půdě, zvyšuje podíl humusu a přispívá k větší úrodnosti. Dávkování:k statným rostlinám můžete dát až polévkovou lžicí posypu (15ml) kolem stonku. Spálit rostlinu nemůžete ani větší koncentrací, jen rozumná míra dávky se lépe rozkládá.Dá se aplikovat i zálivkou. Rozmíchejte nebo vylouhujte 1 čajovou lžičku (5ml) Hnojíku v 1L vody. Zalijte rostliny jako běžně touto zálivkou. Je možné aplikovat i postřikem. Rozmíchejte, nebo vylouhujte 1 čajovou lžičku (5ml) Hnojíku v 1L vody. Výluh proceďte, abyste neucpali postřikovač (kafe filtr, silonka, přeložená látka atp.)
Specifikace
Váha 1.2 kg
Dotaz na produkt
 *
 *
 *
 *
captchaZobrazit jiný kód
  *
Prosím vyplňte všechna pole označená *.