Domů / Zahrada bez chemie

Agrobio ATAK Hubení hmyzu Chrysanthemum 25ml

Kód: 002205 Produktové číslo: 8595660503708
Přírodní přípravek ve formě koncentrátu pro hubení lezoucího a létajícího hmyzu v interiéru a exteriéru.
Dostupnost: Připraveno k odeslání
85 Kč
 
Agrobio ATAK Hubení hmyzu Chrysanthemum 25ml Proti jakým škůdcům je určen?
proti létajícímu hmyzu (komáři, mouchy, vosy, mol potravinový, aj.)
proti lezoucímu hmyzu (mravenci, rusy, šváby, aj.)

Proč jej použít?
účinek nastane v závislosti na druhu hmyzu mezi 20-50 minutami a dlouhodobý hubící účinek byl prokázán po dobu 7 dnů. Poté účinek pomalu klesá v důsledku rozkladu přírodní účinné látky.
jedná se o přírodní insekticid na bázi účinné látky Chrysanthemum cinerariaefolium extrakt, který účinkuje jako kontaktní jed. Působí na nervovou soustavu hmyzu, kdy přeruší její funkci a hmyz tak okamžitě paralyzuje. Vzhledem k tomu, že Chrysanthemum cinerariaefolium extrakt patří do skupiny účinných látek pyretriny, které se velmi rychle v přírodě odbourávají, je potřeba postřik podle potřeby opakovat.
je určen pro použití především do exteriérů (v interiérech v dobře větraných prostorech, a za dodržení bezpečnostních opatření).
široké použití - byty, terasy, balkóny, dále také pro stáje ((hovězí dobytek, prasata, drůbež) a vhodný také pro použití na bio farmách
jednoduchá aplikace postřikem

Jak jej použít?
postřikem (postřikovač) - 25 ml / 270 ml / 10 m2
Po aplikaci musí být zajištěno dostatečné větrání po dobu 2 hodin (především v interiérech). Nestříkejte na akrylové plochy nebo polystyren. Přípravek se dá kdykoliv odstranit vlhkým hadříkem a malým množstvím čistícího prostředku. Plochy, které nemají přijít do styku s prostředkem, jako potraviny, krmivo, napáječky, apod. musí být před aplikací zakryty.


Přípravek účinkuje i při teplotách kolem 30 St. C (lepší účinnost oproti chemickým biocidním přípravkům, u kteréch se snižuje účinnost již od 25 St. C).

Specifikace
Váha 0.25 kg
Dotaz na produkt
 *
 *
 *
 *
captchaZobrazit jiný kód
  *
Prosím vyplňte všechna pole označená *.