Domů / Pěstování / Ochrana rostlin

AgroBio ATAK Gel na mravence Imidacloprid 1ks

Kód: 002208 Produktové číslo: 8595660504040
Gel na mravence s účinnou látkou Imidacloprid. Hubí také i mravence faraony.
Záruka: 5 let
Dostupnost: Připraveno k odeslání
123 Kč
 
AgroBio ATAK Gel na mravence Imidacloprid 1ks Gel na mravence s účinnou látkou Imidacloprid. Hubí také i mravence faraony. Vhodný zejména do interiéru.


Proti jakým škůdcům je určen?
proti mravencům + hubí také i mravence farao

Proč jej použít?
účinná látka imidacloprid narušuje v těle hmyzu spojení mezi neurony. To způsobuje poruchy v přenosu impulsů v nervech, které je smrtelné pro zasažené škůdce. Mravenci jsou lákáni potravními atraktanty obsaženými v gelu.
gel je pak zanášen do hnízd, mezi ostatní příslušníky kolonie, kde způsobuje otravu (kontaktně i požerově) a následně i smrt všech jedinců během 10 dní, bez ohledu na jednotlivá vývojová stadia (larvy i dospělce).
rychlé a účinné hubení mravenců a jejich mravenišť
použití v bytě nebo v krytém exteriéru
velikost balení 5 g

Jak jej použít?
do míst výskytu mravenců - Bytové prostory (včetně kuchyní), Potravinářské provozy: Výrobny: výrobní závody, kuchyně veřejného stravování, jatka apod. Sklady: prodejny potravin, skladiště, sklady surovin, sila (mimo prostorů se skladovaným obilím) apod. Provozovny: restaurace, veřejné kuchyně, apod. Veřejné budovy: Nepřetržitě navštěvované prostory včetně nemocničních oddělení, hotelů, veřejných lázní, obecních budov, kostelů, hal, komunitních center, kin, apod.
Aplikační dávka:
Vnitřní prostor (0,35 g/m2) – balení 5 g je na 15 m2.
Venkovní prostor (0,23 g/m obvod budovy) – balení 5 g je na 22,5 m.
Přípravek může být používán nepřetržitě po dobu 2-3 měsíců bez nutnosti vyměnit otevřené nástražné staničky nebo nezkonzumované nástrahy.
Specifikace
Váha 0.3 kg
Dotaz na produkt
 *
 *
 *
 *
captchaZobrazit jiný kód
  *
Prosím vyplňte všechna pole označená *.