Domů / Pěstování

Weiki - Probiotika přátelské bakterie pro pokojovky 250 ml

Kód: 300079 Produktové číslo: 8594199300079
Probiotický elixír ze sedmi kmenů přátelských bakterií, který pokojovým rostlinám dodá sílu, zdraví a vitalitu. Díky probiotikům weiki se vaše pokojovky lépe smíří s omezeným prostorem, protože vyžadují méně vody i hnojení, dokáží z půdy dostat maximum ži
Dostupnost:
248 Kč
Weiki - Probiotika přátelské bakterie pro pokojovky 250 ml

Probiotický elixír ze sedmi kmenů přátelských bakterií, který pokojovým rostlinám dodá sílu, zdraví a vitalitu. Díky probiotikům weiki se vaše pokojovky lépe smíří s omezeným prostorem, protože vyžadují méně vody i hnojení, dokáží z půdy dostat maximum živin. Dobře poslouží například: fíkusu, orchideji, monsteře, begonii atd. Aplikujeme zálivkou nebo postřikem jednou za 10 dní, první výsledky uvidíte už za pět týdnů.Živé kultury weiki rostlinám zásadně zlepšují podmínky k životu a tím podporují jejich růst, zdraví, úrodnost i krásu.

Probiotika weiki jako sehraný tým likvidují patogenní mikroflóru v půdě a tělech rostlin a neutrální organismy nahrazují těmi dobrými. Neustále rozkládají organickou hmotu a zpřístupňují rostlinám živiny. Některá umí vázat toxiny a znepříjemňují život škůdcům i plísním. Účinnost probiotik weiki pravidelně testujeme (nejen) na Mendelově univerzitě (tady se můžete podívat).

Probiotika weiki pokojové květiny je speciální směs několika kmenů užitečných organismů (především laktobacilů), které s vašimi pokojovkami vytvoří dokonalou symbiózu. Co dokáží? Ochránce a lékař v jedné osobě. Lactobacillus casei posiluje imunitní systém pokojových květin. Díky tomu jsou odolnější vůči infekcím, patogenním bakteriím i škůdcům. Díky probiotiku Lactobacillus casei se také lépe daří mykorrhizním houbám, které zlepšují strukturu i okysličení půdy. Díky probiotiku Lactobacillus rhamnosus budou vaše pokojovky lépe snášet sucho i horko. Také je střeží proti plísňovým chorobám. Je to zkrátka náš učitel, který učí pokojové rostliny pracovat se stresem. Náš přísný trenér – probiotikum Lactobacillus paracasei – dá pokojové rostliny do formy a zlepšuje jejich odolnost. Lactobacillus plantarum je drsňák. Likviduje patogenní bakterie jednu za druhou. Lactobacillus hilgardii funguje jako čistič. Podporuje látkovou výměnu, takže se pokojovkám lépe daří. Policejní důstojník Lactobacillus parabuchneri zlepšuje prodyšnost půdy a pomáhá snížit její teplotu. Lumpy pěkně do chládku! Léčitel Enterococcus durans vytváří a stabilizuje užitečnou mikroflóru v půdě.

DOBA POUŽITELNOSTI

18 měsíců od data výroby

SKLADOVÁNÍ

uchovejte v chladu

Specifikace
Váha 0.2 kg
Dotaz na produkt
 *
 *
 *
 *
captchaZobrazit jiný kód
  *
Prosím vyplňte všechna pole označená *.

S tímto zbožím kupují
Novinka! PG Insekticidní tyčinky  SANIUM STICK 20ks Novinka! PG Insekticidní tyčinky SANIUM STICK 20ks Kód: 110281
Připraveno k odeslání
Inovativní insekticidní tyčinky s hnojivým účinkem pro pokojové rostliny. Působí až 16…
179 Kč
Detail
VERMI - 100 % vermikompost 5 l VERMI - 100 % vermikompost 5 l Kód: AD05
Připraveno k odeslání
Vermik ekologické moderní organické hnojivo pro pěstování a výživu všech druhů…
56 Kč
Detail
Weiki - Probiotika přátelské bakterie pro okrasné dřeviny a rostliny 250 ml Weiki - Probiotika přátelské bakterie pro okrasné dřeviny… Kód: 300024
Připraveno k odeslání
Probiotika šitá na míru okrasným rostlinám a dřevinám. Dřeviny a keře mají své…
248 Kč
Detail
Podpalovač z dřevité vlny 36mm - 100 ks Podpalovač z dřevité vlny 36mm - 100 ks Kód: 600059
Připraveno k odeslání
Fire - dřevitý podpalovač 100 ks x 36 mm - tento podpalovač na bázi dřevěných hoblin má…
147 Kč
Detail