Domů / Zahrada bez chemie

Weiki - Probiotika přátelské bakterie pro kompost 250 ml

Kód: 300086 Produktové číslo: 8594199300086
JAKO DOPRAVU VOLTE POUZE WEDO DORUČENÍ NA ADRESU NEBO OSOBNÍ ODBĚR!Naše probiotika kompostu rozumí. Pomohou rozložit organickou hmotu a přeměnit ji na zdravý a kvalitní kompost. Doma v kompostéru i na zahradě. Snadno tak získáte přírodní hnojivo a výživu
Dostupnost: Připraveno k odeslání
248 Kč
 
Weiki - Probiotika přátelské bakterie pro kompost 250 ml

Naše probiotika kompostu rozumí. Pomohou rozložit organickou hmotu a přeměnit ji na zdravý a kvalitní kompost. Doma v kompostéru i na zahradě. Snadno tak získáte přírodní hnojivo a výživu pro všechny vaše rostliny. Všechno, co vypěstujete, bude navíc zdravé a bez chemie! A co zbyde, zase vložíte na kompost. Použijte ideálně v kombinaci s urychlovačem kompostu. Při společné aplikaci můžete doporučenou dávku obou přípravků snížit až o polovinu. Prospěje kompostu na zahradě i doma ve vermikompostéru.

Weiki kompost využívá unikátní směs probiotik s vědecky ověřeným účinkem k obnově struktury i úrodnosti půdy a rychlejšímu a zdravějšímu rozkladu organické hmoty. Produktová řada probiotik weiki vznikla s cílem usnadnit vám péči o zahradu a pomoci vám k zdravější úrodě a udržitelnému pěstitelství. Výrazně snižuje zápach. Potlačuje vznik patogenních organismů a plísní. Urychluje zrání kompostu. Poradí si s veškerým rostlinným a domácím bioodpadem.

Probiotika weiki kompost je speciální směs několika kmenů užitečných mikroorganismů (především laktobacilů). Co dokáží? Ochránce a lékař v jedné osobě. Lactobacillus casei posiluje imunitní systém květin, stromů, keřů, ovoce i zeleniny. Díky tomu jsou odolnější vůči infekcím, patogenním bakteriím, ploštěncům a muškám. Díky probiotiku Lactobacillus casei se také lépe daří mykorrhizním houbám, které zlepšují strukturu i okysličení půdy. Díky probiotiku Lactobacillus rhamnosus bude vaše zahrada lépe snášet mráz, sucho i horko. Také ji střeží proti plísňovým chorobám. Je to zkrátka náš učitel, který učí rostliny pracovat se stresem. Náš přísný trenér – probiotikum Lactobacillus paracasei – dá rostliny do formy a zlepšuje jejich odolnost. Lactobacillus plantarum je drsňák. Likviduje patogenní bakterie jednu za druhou. Lactobacillus hilgardii funguje jako čistič. Podporuje látkovou výměnu, a to i ve znečištěných půdách a kompostu. Policejní důstojník Lactobacillus parabuchneri zlepšuje prodyšnost půdy a pomáhá snížit její teplotu. Lumpy pěkně do chládku! Léčitel Enterococcus durans vytváří a stabilizuje užitečnou mikroflóru v půdě.

DOBA POUŽITELNOSTI

18 měsíců od data výroby

SKLADOVÁNÍ

uchovejte v chladu

Specifikace
Váha 0.2 kg
Dotaz na produkt
 *
 *
 *
 *
captchaZobrazit jiný kód
  *
Prosím vyplňte všechna pole označená *.

S tímto zbožím kupují
AgroBio SPINTOR 6 ml AgroBio SPINTOR 6 ml Kód: 001097
Připraveno k odeslání
Přírodní postřikový insekticid s účinnou látkou spinosad ve formě suzpenzního…
75 Kč
Detail
VitiSan 100ml VitiSan 100ml Kód: 160152
Připraveno k odeslání
VITISAN je pomocný prostředek zvyšuje odolnost rostlin proti padlí a plísni šedé na…
133 Kč
Detail
FORESTINA Dřevovlna - podklad jahod, okurek, cuket apod. ochrana proti plísním a škůdcům FORESTINA Dřevovlna - podklad jahod, okurek, cuket… Kód: 170098
Připraveno k odeslání
Dřevitá vlna je 100 % biologický produkt vyrobený z čistě přírodního borového dřeva,…
176 Kč
Detail
ROSTETO ZEOLIT 1-2,5mm 5 l ROSTETO ZEOLIT 1-2,5mm 5 l Kód: 180063
Připraveno k odeslání
Přísada do pěstebních substrátů: zeolit činí substrát vzdušným a vhodným pro zdárný…
73 Kč
Detail
AGRO NATURA Rock Effect 250 ml AGRO NATURA Rock Effect 250 ml Kód: 000594
Připraveno k odeslání
160 Kč
Detail