Změna otevírací doby od 1. - 30.11 Po-Pá 8-17hod, So-Ne 9-17hod

Domů / Pěstování / Balkonové rostliny

Weiki - Probiotika přátelské bakterie pro balkonové květiny 250 ml

Kód: 300048 Produktové číslo: 8594199300048
JAKO DOPRAVU VOLTE POUZE WEDO DORUČENÍ NA ADRESU, DPD NEBO OSOBNÍ ODBĚR!Náš probiotický životabudič stvořený na míru balkonovým květinám a rostlinám.
Dostupnost:
248 Kč
Weiki - Probiotika přátelské bakterie pro balkonové květiny 250 ml

Náš probiotický životabudič stvořený na míru balkonovým květinám a rostlinám. Balkonové a truhlíkové rostliny si totiž žádají osobitou péči, aby hojně a dlouho kvetly nebo dávaly dostatek zdravých plodů. Díky weiki balkonové květiny získáte přírodní cestou bohatou nadílku nádherných květů nebo chutných plodů. Balkonovky se lépe smíří s omezeným prostorem, vyžadují méně vody i hnojení. Díky našim probiotikům také dokáží z půdy dostat maximum živin. Zamiluje si ho především: pelargonie, petúnie, muškát, verbena, kosmatec, hledíkovka, bakopa, všelicha, sporýš, begonie.Živé kultury weiki rostlinám zásadně zlepšují podmínky k životu a tím podporují jejich růst, zdraví, úrodnost i krásu.

 Probiotika weiki jako sehraný tým likvidují patogenní mikroflóru v půdě a tělech rostlin a neutrální organismy nahrazují těmi dobrými. Neustále rozkládají organickou hmotu a zpřístupňují rostlinám živiny. Některá umí vázat toxiny a znepříjemňují život škůdcům i plísním. Účinnost probiotik weiki pravidelně testujeme (nejen) na Mendelově univerzitě (tady se můžete podívat).

Probiotika weiki balkonové květiny je speciální směs několika kmenů přátelských bakterií (především laktobacilů) šitá na míru právě balkonovkám. Co dokáží? Ochránce a lékař v jedné osobě. Lactobacillus casei posiluje imunitní systém květin, stromů, keřů, ovoce i zeleniny. Díky tomu jsou odolnější vůči infekcím, patogenním bakteriím, ploštěncům a muškám. Díky probiotiku Lactobacillus casei se také lépe daří mykorrhizním houbám, které zlepšují strukturu i okysličení půdy. Díky probiotiku Lactobacillus rhamnosus bude vaše zahrada lépe snášet mráz, sucho i horko. Také ji střeží proti plísňovým chorobám. Je to zkrátka náš učitel, který učí rostliny pracovat se stresem. Náš přísný trenér – probiotikum Lactobacillus paracasei – dá rostliny do formy a zlepšuje jejich odolnost. Lactobacillus plantarum je drsňák. Likviduje patogenní bakterie jednu za druhou. Lactobacillus hilgardii funguje jako čistič. Podporuje látkovou výměnu, a to i ve znečištěných půdách a kompostu. Policejní důstojník Lactobacillus parabuchneri zlepšuje prodyšnost půdy a pomáhá snížit její teplotu. Lumpy pěkně do chládku! Léčitel Enterococcus durans vytváří a stabilizuje užitečnou mikroflóru v půdě.

DOBA POUŽITELNOSTI

18 měsíců od data výroby

SKLADOVÁNÍ

uchovejte v chladu

Specifikace
Váha 0.2 kg
Dotaz na produkt
 *
 *
 *
 *
captchaZobrazit jiný kód
  *
Prosím vyplňte všechna pole označená *.

S tímto zbožím kupují
Weiki - Probiotika přátelské bakterie pro zeleninu 250 ml Weiki - Probiotika přátelské bakterie pro zeleninu 250 ml Kód: 3000177
Poslední kusy na skladě!
JAKO DOPRAVU VOLTE POUZE WEDO DORUČENÍ NA ADRESU NEBO OSOBNÍ ODBĚR!Speciální směs…
248 Kč
Detail
Hortilon na broskvoně  500 g kbelík Hortilon na broskvoně 500 g kbelík Kód: 140301
Připraveno k odeslání
Hortilon na broskvoně je 100 % vodorozpustné hnojivo, které obsahuje živiny, které jsou…
125 Kč
Detail
Weiki -Organické hnojivo 2,75 kg Weiki -Organické hnojivo 2,75 kg Kód: 300019
Poslední kusy na skladě!
Přírodní hnojivo weiki má vysoký obsah živin i stopových prvků. Je také bohaté na…
185 Kč
Detail
Insekticid BROS prášek proti mravencům 250g
Insekticid BROS prášek proti mravencům 250g Kód: 5682
Připraveno k odeslání
Účinný insekticidní prostředek ve formě prášku na hubení mravenců v uzavřených…
98 Kč
Detail
Weiki - Probiotika přátelské bakterie pro rajčata 250 ml Weiki - Probiotika přátelské bakterie pro rajčata 250 ml Kód: 300062
Připraveno k odeslání
JAKO DOPRAVU VOLTE POUZE WEDO DORUČENÍ NA ADRESU NEBO OSOBNÍ ODBĚR! Živé kultury weiki…
248 Kč
Detail