Dne 28.9. na státní svátek bude prodejna ZAVŘENA.

Domů / Pěstování / Výsev a množení / Stimulátory, podpůrné přípravky, enzymy, ostatní
Symbiom Symbivit květ 150 g akce exp. 12/23

Symbiom Symbivit květ 150 g akce exp. 12/23

Kód: 0695_ccr Produktové číslo: 8594041565892
Symbivit je vhodný pro kvetoucí rostliny, pokojové rostliny. Prospěšné mykorhizní houby jsou mikroskopická vlákna, která se napojují na kořeny a přinášejí rostlině vodu a živiny. Podporují rostlinu po celý její život, zlepšují růst, kvetení a odolnost.
Dostupnost: Připraveno k odeslání
125 Kč
 
Symbiom Symbivit květ 150 g akce exp. 12/23Symbivit je vhodný pro kvetoucí rostliny, pokojové rostliny.Prospěšné mykorhizní houby jsou mikroskopická vlákna, která se napojují na kořeny a přinášejí rostlině vodu a živiny. Podporují rostlinu po celý její život, zlepšují růst, kvetení a odolnost, netvoří plodnice a vážou oxid uhličitý v půdě.

podpora uchycení a vyrovnaný růst
lepší odolnost vůči suchu a stresu
vyšší počet květů a plodů
snížená potřeba zálivky a hnojení
Dávkování:
Přípravek se musí dostat do přímého kontaktu s kořeny rostlin. Nasypte do výsadbové jamky tak, aby vrstva přípravku pokryla dno, a vysaďte rostlinu. Ke vzrostlým rostlinám vyhlubte jamky vedoucí ke kořenům a nasypte přípravek do nich. Není možné rostlinu předávkovat - vyšší dávka zajistí lepší rozvoj mykorhizy.

Vyvarujte se nadměrnému používání chemických hnojiv. Nesmí dojít k předávkování rostliny.
Vyvarujte se použití systemických fungicidů v průběhu prvních tří týdnů po aplikaci. Nadměrná zálivka a přehnojování, zejména superfosfátem, omezuje účinnost přípravku.
Specifikace
Váha 0.2 kg
Dotaz na produkt
 *
 *
 *
 *
captchaZobrazit jiný kód
  *
Prosím vyplňte všechna pole označená *.