Domů / Pěstování / Zelenina a ovoce

Proti suchu (INPORO) 3x8 g

Kód: 007104 Produktové číslo: 8595660503142
Přírodní přípravek působící proti vysychání rostlin. Vhodný pro zeleninu, bylinky, drobné ovoce, okrasné rostliny a dřeviny nebo pro trávníky.
Záruka: 4 roky
Dostupnost: Připraveno k odeslání
105 Kč
 
Proti suchu (INPORO) 3x8 gPřírodní přípravek z bakterií, řas a další přírodních složek proti vysychání rostlin. Vhodný pro zeleninu, bylinky, drobné ovoce, okrasné rostliny a dřeviny nebo pro trávníky.

Obsahuje: 2 kmeny bakterie Bacillus subtilis a Azotobacter, řasu Chlorella, biopolymery mikrobiálního původu, extrakty rašeliny a oxyhumolitu, modifikovaný škrob, biologicky rozložitelná aditiva a zásobní látky podporující růst, kultivaci a množení mikroorganismů (bakterií) v půdě


Proč jej použít?
Přípravek je určen k ochraně rostlin proti vysychání, k prevenci proti stresu ze sucha a ke zvýšení odolnosti proti suchu trávníků, balkónových rostlin, pokojových rostlin, okrasných dřevin, konifer, růží, ovocných dřevin, révy vinné, jahod, drobného ovoce, zeleniny a bylinek. Přípravek obsahuje bakterie, které při svém množení (růstu) fixují dusík, který rostlina přijímá svými kořeny (přirozená podpora růstu). Při jejich činnostech produkují enzymy, které lépe zpřístupňují fosfor, draslík a mikroprvky kořenům, tím zvyšují výnos rostlin a zlepšují jejich růst, fytohormony, z nichž některé podporují zakořeňování, biopolymery, které zvyšují vodní kapacitu půdy a chrání tak rostliny před stresem ze sucha a přesazení.

udržuje vodu v oblasti kořenového systému rostlin a zároveň snižuje ztráty vody odpařením nebo odplavením mimo kořenový systém
účinek se projevuje již po 2 týdnech po aplikaci
možnost snížení dávek (množství) zálivkové vody
biologicky je zcela rozložitelný
díky obsahu biopolymerů rostlinného a mikrobiálního původu, podporuje růst rostlin
zvyšuje úrodnost půdy, tj. podporuje činnost půdní mikroflóry

Pro jaké rostliny?
zelenina
okrasné rostliny a dřeviny
pokojové a balkónové rostliny
ovocné stromy
drobné ovoce (jahody,aj.)
réva vinná
bylinky
trávníky
Specifikace
Váha 0.4 kg
Dotaz na produkt
 *
 *
 *
 *
captchaZobrazit jiný kód
  *
Prosím vyplňte všechna pole označená *.