pro dotazy ohledně dostupnosti rostlin volat tel. č. :739 253 980

Domů / Pěstování / Ochrana rostlin / Přírodní ochrana rostlin

Nemapom na PŘEZIMUJÍCÍ ŠKŮDCE-Parazitické hlístice proti přezimujícím škůdcům (10 milionů)

Kód: 179032 Produktové číslo: 8594028060938
Biologický produkt na bázi entomopatogenních hlístic Steinernema feltiae, které parazitují na přezimujících housenkách obaleče jablečného během podzimu a předjaří a snižují tak populační hustotu škůdce. SKLADOVAT V LEDNICI! V příloze naleznete ke staže
Produkt již není v prodeji
Nemapom na PŘEZIMUJÍCÍ ŠKŮDCE-Parazitické hlístice proti přezimujícím škůdcům (10 milionů)Biologický produkt na bázi entomopatogenních hlístic Steinernema feltiae, které parazitují na přezimujících housenkách obaleče jablečného během podzimu a předjaří a snižují tak populační hustotu škůdce.

SKLADOVAT V LEDNICI! MOŽNÝ POUZE OSOBNÍ ODBĚR!!

V příloze naleznete ke stažení prodejní manuál k prodeji těchto živých organismů.

Skladovatelnost: 6 týdnů od data výroby, teplota skladování +4 °C až +10 °C

Popis a použití:

Biologický produkt na bázi entomopatogenních hlístic Steinernema feltiae, které parazitují na přezimujících housenkách obaleče jablečného během podzimu a předjaří a snižují tak populační hustotu škůdce. Doporučujeme použití na plochách s vysokým výskytem škůdce a ohniscích jeho výskytu.Přednosti:

· Zasáhne celou populaci škůdce v jednom termínu ošetření

· Prostředek antirezistentní strategie

· Aplikace v období mimo hlavní sezónuAplikace:

Aplikujte ideálně v deštivém období podzimu a předjaří s teplotami nad 8 °C trvajícími alespoň několik hodin po zásahu. U mladých výsadeb aplikujte na kmeny cca do výšky 1 m. U starších výsadeb je nutno zasáhnout celý kmen, korunu i kosterní větve. Pokryjte postřikem i bambusové opory, v případě, že je v sadu používáte a také půdu kolem stromů. Ke správné aplikaci je nutný vysoký objem vody, minimální velikost otvorů v tryskách 0,8 mm, tlak nesmí přesáhnout 5 barů a nutností je i vyjmutí filtrů a sítek.Dávka:

Mladé výsadby 10 mil jedinců na 10 stromů při ošetření 1m délky kmene

Starší výsadby 10 mil Jedinců na 7 stromů při ošetření 1 m délky kmeneNelze používat současně s jinými chemickými postřiky, nepoužívat toxické a chemické prostředky.
Specifikace
Váha 300 kg
Dotaz na produkt
 *
 *
 *
 *
captchaZobrazit jiný kód
  *
Prosím vyplňte všechna pole označená *.