Domů / Hnojiva

Herba Flor Mg 180ml

Kód: 150049 Produktové číslo: 8592213010065
HerbaFlor Mg-10 je rychle působící přípravek určený k foliární výživě rostlin pro preventivní nebo kurativní ošetření rostlin a to jak polních plodin, vybraných druhů zelenin, vinné révy i ovocných dřevin. V omezené míře je možno použít i na černý rybíz a
Dostupnost: Na dotaz
26 Kč
Herba Flor Mg 180mlsložení: celkový dusík jako N 6,6 % / 74 g/l, z toho močovinový dusík jako N 2,0 % / 22 g/l a dusičnanový dusík jako n 4,6 % / 52 g/l, draslík rozpustný ve vodě jako K2O 2% / 23 g/l, horčík jako MgO 5% / 56 g/l

Popis:
HerbaFlor Mg-10 je rychle působící přípravek určený k foliární výživě rostlin pro preventivní nebo kurativní ošetření rostlin a to jak polních plodin, vybraných druhů zelenin, vinné révy i ovocných dřevin. V omezené míře je možno použít i na černý rybíz a k dalším plodinám citlivým na chlór (jahodník, plodová zelenina a kořenová zelenina). Při pravidelném postřiku se jeho účinek projeví ve zvýšené plodnosti.

Použití:
Hnojivo se aplikuje formou postřiku na rostliny nebo zálivkou.

Dávkování:
Postřik připravíme tak, že 1 odměrku (vrchní část uzávěru) asi 12 ml smísíme s 1 l vody. Zálivku připravíme rozpuštěním 1 odměrky (vrchní část uzávěru) asi 12 ml v 0,5 l vody. Roztok postačí na 5 m2 plochy.
Postřik podle příznaku nedostatku hořčíku opakujeme 1 - 3x za měsíc. Postřik stromů 1x a rychle a bujně rostoucí rostliny až 3x měsíčně. Minimálně 10 dní před sklizní již postřik neprovádíme! Přihnojovat lze pak po sklizni rané ovoce (jahody, rybíz, raná jablka a jiné), ovocné stromy a vinnou révu, přihnojujeme během měsíce května až července nejvýš 4x.
Specifikace
Váha 0.2 kg
Dotaz na produkt
 *
 *
 *
 *
captchaZobrazit jiný kód
  *
Prosím vyplňte všechna pole označená *.