Domů / Hnojiva

AGRO Vitality komplex extra silný 10 l

Kód: 000581 Produktové číslo: 8594005009011
Výrobek je určený pro všechny rostliny oslabené, nerostoucí či zanedbané. Unikátní složení Vitality Komplexu obnovuje jejich celkovou vitalitu a to jak pro pokojové rostliny, tak pro zeleninu či okrasné rostliny.
Záruka: 2 roky
Dostupnost: Dostupnost zboží 2-5 dnů
980 Kč , plus doprava
 
AGRO Vitality komplex extra silný 10 lVýrobek je určený pro všechny rostliny oslabené, nerostoucí či zanedbané. Unikátní složení Vitality Komplexu obnovuje jejich celkovou vitalitu a to jak pro pokojové rostliny, tak pro zeleninu či okrasné rostliny…. Pravidelné používání přípravku pomůže snížit potřebnou četnost přesazování rostlin do nového substrátu. Zejména rostliny pěstované v zemině budou velmi dobře reagovat na použití Vitality Komplexu. AGRO Vitality Komplex extra silný je obohacený o vyšší podíl huminových kyselin. - výhody: Výhody přípravku: - posílení imunity rostlin - obnovení vitality a růstu rostlin - zvýšení odolnosti rostlin vůči stresu (sucho, mráz, vlhko, apod.) - podporuje zrychlenou regeneraci rostlin po poškození chorobami a škůdci - vhodný pro všechny druhy drobného ovoce a zeleniny, okrasných rostlin atd. - snadná aplikace zálivkou i aplikací na list. Doba exp 6 let.
Specifikace
Váha 10 kg
S tímto zbožím kupují
ND Ferramol - proti slimákům 500 g + ZDARMA KRISTALON pro pokojové rostliny ND Ferramol - proti slimákům 500 g + ZDARMA KRISTALON pro… Kód: 000215x
k odeslání
NEUDORFF Ferramol - přípravek proti slimákům bezpečně účinkuje na slimáky a plže.
162 Kč
Detail